Szklane panele dekoracyjne

 

Szkło w produkcji reklamowej występuje od zawsze, ale dopiero nowoczesne technologie druku i mocowania umożliwiły jego pełne wykorzystanie.

Wychodząc naprzeciw światowym trendom oraz potrzebom naszych klientów, oferujemy Państwu wykorzystanie szkła jako elementu dekoracyjnego nie tylko w biurze, ale również w domu. Zarówno w kuchni, łazience jak i salonie, sypialni czy przedpokoju.

Panele wykonujemy w technologii laminowania szkła surowego lub hartowanego. Technologia ta pozwala na osiągnięcie niespotykanych efektów wizualnych oraz wyjątkowej trwałości produktu.

W zależności od przeznaczenia panelu szklanego dobierana jest indywidualna technologia naniesienia grafiki i jej zabezpieczenia.

świadczymy kompleksową usługę poprzez: dojazd do klienta zwymiarowanie paneli, doradztwo i pomoc przy zakupie plików grafiki oraz jej obróbkę, przedstawienie klientowi wizualizacji, wykonanie oraz montaż paneli szklanych

Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania technologii LED do podświetlenia otrzymanego obrazu.

Grafika jaka zostanie umieszczona na panelu zależy wyłącznie od Państwa wyobraźni. Mogą to być Państwa fotografie, fotografie zakupione w banku zdjęć (np. www.fotolia.pl, około 35milionów dostępnych zdjęć i grafik), reprodukcje obrazów, wzory tapet lub grafiki stworzone przez naszych projektantów.
 

zobacz nasze realizacje

„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.” – Jeff Bezos